katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Altılı Döner Sistem Kahve Silosu

Kuban Makine tarafından üretilen Altılı Döner Sistem Silo ile yerden Tasarruf sağlarsınız. Yapısı sayesinde, kahve çekirdeklerin bayatlatacak -nem, hava, vs- gibi her türlü dış etmenden koruyarak taze kalmalarını sağlar. Kolay kurulum ve kullanım sunmaktadır.
Ürün Kodu: PSS600
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın

Kuban Makina tarafından üretilen silindirik döner siloların kapak ve musluk kısımları paslanmaz kromdan üretilmiş olup, isteğe göre bakır ve pirinç kaplanabilir. Bu kahve silosu serisi, tezgah üzerine monte edilmektedir. 6 farklı kahve türünü, tek bir siloda toplamanıza yardımcı olurken, mekanınızı güzelleştirirken yerden tasarruf edersiniz.

Ürün taşıyıcı ayak ve 6 bağımsız silodan oluşur. Kahve çekirdekleri, silonun üst kısmındaki kapak kaldırılarak doldurulur. Kahve çekirdeklerini almak için, silonun alt kısmındaki musluğu çevirmeniz yeterlidir.

Yapısı sayesinde, kahve çekirdeklerin bayatlatacak -nem, hava, vs- gibi her türlü dış etmenden koruyarak taze kalmalarını sağlar.

Kuban silindirik kahve silosu, Türkiye’de ve dünyadaki tüm gıda tüzüklerine uygun olarak üretilmiştir. Kuban silindirik silolar, talebinize göre özel ölçülerde üretilebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

MARKA KUBAN
RENK KROM / BAKIR/ PİRİNÇ
SİLO ÇAPI 15CM
YÜKSEKLİK 125CM
ÇAP 60CM
KAPASİTE 4 KG
TOPLAM KAPASİTE 24 KG

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Altılı Döner Sistem Kahve Silosu

Altılı Döner Sistem Kahve Silosu

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün