katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Baharat Değirmeni

Kuban Makina tarafından, Çeşitli baharatların ve minerallerin öğütülmesi için üretilmiş olup, kişisel ve dükkan tipi kullanım için en ideal seçimdir. Seri çekim kapasitesi, öğütmede koku yayma özelliği, kolay kullanım. Aktarların vazgeçilmez tercidir.
Ürün Kodu: KM05-SARI
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Üst Hazne, 5 Kg çekirdek kahve kapasitesine sahip olup, elde etmek istenilen kahve kalınlığı değirmen ön cephesindeki silindirik ayar kolu ile ayarlanabilir.
Üst hazneye çekirdek kahveleri koyduktan sonra makine çalıştırılır, öğütülen ürün çıkış borusu altında bulunan pleksiglass hazneye dökülür. Öğütülmüş ürünü almak için, pleksiglass haznenin kapağını açmanız yeterlidir.
          
TEKNİK ÖZELLİKLER
MODEL KM05-SARI
TİP DÜKKAN TİPİ
GÖVDE ALÜMİNYUM
VOLTAJ 220V - TÜM VOLTAJ SEVİYELERİ İÇİN ÖZEL ÜRETİM YAPILMAKTADIR.
MOTOR GÜCÜ 1100W
RENK ALTIN SARISI
KASA ÖLÇÜLERİ 65 X 55 X 35 CM
AĞIRLIK 35 KG
TÜRK KAHVESİ 16 KG / SA
FİLTRE KAHVE 40 KG / SA
ESPRESSO KAHVE 30 KG / SA

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Baharat Değirmeni

Baharat Değirmeni

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün