katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Döner Sistem Kahve Silosu

Mekanlarını Güzelleştirmek ve Fark Yaratmak İsteyenlerin Tercihi. Kuban Makine tarafından üretilen Dörtlü Döner Sistem Silo ile yerden Tasarruf sağlarsınız. Yapısı sayesinde, kahve çekirdeklerin bayatlatacak -nem, hava, vs- gibi her türlü dış etmenden koruyarak taze kalmalarını sağlar. Kolay kurulum ve kullanım sunmaktadır. Kahve Dükkanları, Kafeler, Alışveriş Merkezleri ve Marketlerin vazgeçilmez ürünlerindendir.
Ürün Kodu: KBN1001
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Döner Sistem Kahve Silosu, Kuban Makina tarafından tasarlanmıştır. Üzerinde birbirinden bağımsız 8 adet Kahve Silosu bulunmaktadır. Böylelikle, farklı Kahve Çekirdeklerini hem sergileyebilir hem de depolayabilirsinizi.

Siloların üzerindeki döner kolu çevirerek kahve çekirdeklerini alabilirsiniz. Her silo üzerinde kürekler bulunmaktadır. Kürekler sayesinde, fazla kahve çekirdeklerini silonun üzerindeki kürek boşluğundan geri dökebilirsiniz

Ürünümüzün en büyük özelliği, kendi etrafında kolaylıkla dönebilmesidir. Bu özelliği sayesinde, yerden tasarruf yapmanızın yanı sıra, mağazanıza estetik anlamında da büyük katkısı olacaktır .

TEKNİK ÖZELLİKLER

SEKİZGEN TASARIM ÖLÇÜLERİ 

YÜKSEKLİK  2 MT
GENİŞLİK  0.65 MT

PLEKSİ HAZNE ÖLÇÜLERİ

YÜKSEKLİK  40 CM - ÇAP 15CM
SAÇ HAZNE  50 CM
KAPASİTE  60 KG

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Döner Sistem Kahve Silosu

Döner Sistem Kahve Silosu

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün