katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Draje Silosu

Kuban Makina Tarafından üretilen Kahve siloları, paslanmaz kromdan üretilmiştir. Yerden tasarruf sağlar, ısı ve nemden korur, Teşhir ve stoklama için büyük kolaylık sağlar. Kahve Dükkanları, Kafeler, Süpermarketler, Restoranlar ve Alışveriş Merkezlerinin vazgeçilmez ürünlerindendir. İçerisinde Kahve, Draje, Çerez gibi bütün tanecikli gıdaları saklama ve teşhir amaçlıdır.
Ürün Kodu: KBN40
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Siloların öz yüzlerinde, drajeler  için sergi yuvaları bulunmaktadır. Bu yuvalar siloların iç haznesinden bağımsızdır. Bu sayede, silonuzun içi boş olsa dahi dolu gözükür ve siloda hangi çeşit Drajenin  olduğunu anlayabilirsiniz.

Drajeleri, silolun üst kısmında bulunan kapağı kaldırarak siloya dökebilirsiniz. Alt kısımdaki mekanizma kolunu çevirerek  akışını sağlayabilirsiniz. Ayrıca siloların içerisinde, Draje  dışında her türlü taneli gıdayı (Kahve Çekrdekleri, çerez,bakliyat,baharat vs) muhafaza edebilirsiniz.

Yapısı sayesinde, silonun içerisindeki gıdaları bayatlatacak -nem, hava, vs- gibi her türlü dış etmenden koruyarak taze kalmalarını sağlar.

Kuban silindirik Draje silosu, Türkiye’de ve dünyadaki tüm gıda tüzüklerine uygun olarak üretilmiştir.

Kuban Makina tarafından üretilen dikdörtgen silolar, paslanmaz kromdan üretilmiştir, ön cepheleri pirinç yada bakır kaplama yapılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

MODEL KBN40
RENK PİRİNÇ
YÜKSEKLİK 39 CM
GENİŞLİK 19 CM
DERİNLİK 29 CM
KAPASİTE 5 KG

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Draje Silosu

Draje Silosu

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün