katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Draje Stant

Draje ve Şeker stantlarının Cam Kavanozları 20 Cm çapında, kapak dahil 25 Cm yüksekliğindedir. Kapakları sarı pirinçtir ve Bakır seçenekleri de mevcuttur. Ahşap stant basamak şeklinde olup MDF'den imal edilmiştir. Renk seçenekleri mevcuttur. Mekanlarını güzelleştirmek isteyenlerin tercihi...
Ürün Kodu: DS100
1920,00 TL 2265,60 TL / Kdv Dahil
incelenen ürünler

Stant Ölçüsü

Yükseklik 110 Cm
Genişlik 102 Cm
Derinlik   84 Cm
Renk Parlak Beyaz MDF 

Cam Ölçüleri

Yükseklik  25 Cm(Kapak  Dahil)
Çap  15 Cm
Kapasite  2,5 LT
Ürün Özellik  Cam- Pirinç  Kapak

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Draje Stant

Draje Stant

1920,00 TL
Son 1 Ürün