katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Dükkan Tipi Kahve Değirmeni

Türk kahvesi başta olmak üzere çeşitli baharatların ve minerallerin öğütülmesi için üretilmiş olup, kişisel ve dükkan tipi kullanım için en ideal seçimdir.
Ürün Kodu: KM05-SARI
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın

   Türk kahvesi başta olmak üzere çeşitli baharatların ve minerallerin öğütülmesi için üretilmiş olup, kişisel ve dükkan tipi kullanım için en ideal seçimdir.
    Üst hazne, 5 kg çekirdek kahve kapasitesine sahip olup, elde etmek istenilen kahve kalınlığı değirmen ön cephesindeki silindirik ayar kolu ile ayarlanabilir.
     Üst hazneye çekirdek kahveleri koyduktan sonra makine çalıştırılır, öğütülen ürün çıkış borusu altında bulunan pleksiglass hazneye dökülür.Öğütülmüş ürünü almak için, pleksiglass haznenin kapağını açmanız yeterlidir.
TEKNİK ÖZELLİKLER
MODEL  KM05-SARI
TİP  DÜKKAN TİPİ
GÖVDE  ALÜMİNYUM
VOLTAJ  220V - TÜM VOLTAJ  SEVİYELERİ İÇİN  ÖZEL ÜRETİM  YAPILMAKTADIR.
MOTOR GÜCÜ  1100W
RENK  ALTIN SARISI
KASA ÖLÇÜLERİ  65 X 55 X 35 CM
AĞIRLIK  35 KG
TÜRK KAHVESİ  16 KG / SA
FİLTRE KAHVE  40 KG / SA
ESPRESSO KAHVE  30 KG / SA

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Dükkan Tipi Kahve Değirmeni

Dükkan Tipi Kahve Değirmeni

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün