katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Endüstriyel Kahve Değirmeni

Endüstriyel Kahve Değirmeni Serisi, Endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için en doğru seçimdir.
Ürün Kodu: KM09
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Öğütülmek istenen kahve kalınlığı, ön paneldeki kalınlık ayar kolu sayesinde 14 kademe olarak ayarlanabilir. Türk kahvesi, espresso kahve ve filtre kahve gibi farklı kalınlıklarda çekim yapabilirsiniz.

Kuban endüstriyel kahve değirmeni, 2.2 KW moturu ile saatte 200 kg'ya kadar seri ve efektif öğütme sağlar.KM09 serisinin öğütücü bıçakları çift ısıl işlem görmüş ve sertleştirilmiş 120 mm çelik bıçaklardır.Çelik bıçakların kullanım ömrü, 15 ton kahve öğütebilecek kapasitetedir.

Öğütülmek istenen kahve miktarını, çekirdek kahvesi haznesinin yan tarafında bulunan vana ile kontrol edilebilir. Haznedeki kahve çekirdeklerinin tümü öğütüldükten sonra, farklı türlerdeki kahve çekirdeği ile doldurulabilir. KM09 kahve değirmeninin içerisinde hiç kahve kalıntısı kalmayacağından ötürü, diğer kahve çekirdeklerinin kahve aromaları birbirine karışmaz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

MODEL  KM09
TÜRÜ  YARI  ENDÜSTRİYEL  KAHVE  DEĞİRMENİ
GÖVDE  ALÜMİNYUM
MOTOR GÜCÜ  2200W
VOLTAJ  220V ( TÜM  VOLTAJ  SEVİYELERİ İÇİN  ÖZEL ÜRETİM  YAPILMAKTADIR)
BIÇAK  120MM ÇELİK  BIÇAK
BOYUTLAR  34 X 45 X 92 CM
AĞIRLIK  65 KG
TÜRK KAHVESİ  90 KG / SA
ESPRESSO   120 KG / SA
FİLTRE   200 KG/ SA

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Endüstriyel Kahve Değirmeni

Endüstriyel Kahve Değirmeni

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün