katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Kahve Değirmeni Set

Cafelerde, süpermarketlerde, şarküteri ve kuruyemiş mekanlarında yerden tasarruf etmek isteyenler ve mekanlarını güzelleştirmek isteyenlerin terci edebileceği bir üçlü settir.
Ürün Kodu: KBN1003
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Üzerinde bulunan silindirik kahve silosu kendi ekseni etrafında dönebilen bir mekanizmaya sahiptir. Haznesi pleksiglass malzemeden imal edilmiştir. Nem, hava, sıcaklık geçermeden içerisindeki tüm ürünlerin tazeliğini korur. Mekanizması sayesinde ürünü parçalamadan kolay bir akışkanlık sağlar.

Üzerinde bulunan Kahve değirmeni  aynı anda farklı kahveleri öğütebilme özelliğine sahiptir. Dış kısmı parlak oto boyasıdır. Makinanın içerisinde ek olarak metal tutucu aparatı bulunmaktadır. Çekim kapasitesi yüksek makinamız saatte 30 kg kahveyi öğütebilir.

Alt banko parlak MDF malzemeden üretilmiştir.Müşterilerimizin tercihine göre  farklı renk çalışması yapılabilmektedir.

Üçlü setimizde Kahve değirmeni, Kahve silosu ve Banko'da gene müşterimizin istediği renklere göre set haline getirilebilir.

ALT BANKO 

Yükseklik  75 cm
Genişlik  50 cm
Uzunluk   70 cm

KAHVE SİLOSU 

Mekanizma  Kendi Ekseni  Etrafında  Dönebilme  Özelliğine  Sahiptir. 
Yükseklik  90 cm

Çap

 45 cm

Kapasite  Toplamda 16 Kg

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Kahve Değirmeni Set

Kahve Değirmeni Set

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün