katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Kürekli Kahve Silosu

Kuban Makina Tarafından üretilen Kürekli Kahve siloları, paslanmaz kromdan üretilmiştir. Yerden tasarruf sağlar, ısı ve nemden korur, Teşhir ve stoklama için büyük kolaylık sağlar. Kahve Dükkanları, Kafeler, Süpermarketler, Restoranlar ve Alışveriş Merkezlerinin vazgeçilmez ürünlerindendir. İçerisinde Kahve, Draje ve Çerez gibi bütün tanecikli gıdaları saklama ve teşhir amaçlıdır.
Ürün Kodu: KBN70
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Kürekli Dikdörtgen silolar , paslanmaz kromdan üretilmiştir. Siloların ön yüzlerinde, kahve çekirdekleri için sergi yuvaları bulunmaktadır.Bu yuvalar siloların içi haznesinden bağımsızdır. Bu sayede, silonuzun içi boşalsa dahi dolu gözükür ve siloda hangi çeşit kahvenin olduğunu anlayabilirsiniz.

Kahve çekirdeklerini, silonun üst kısmında bulunan kapağı kaldırarak siloya dökebilirsiniz. Alt kısmındaki mekanizma kolunu çevirerek kahve akışını sağlayabilirsiniz.Ayrıca siloların içerisinde, kahve çekirdekleri dışında her türlü tanel gıdayı ( şekerleme, çerez, bakliyat vs.) muhafaza edebilirsiniz.

Kuban kahve siloları,Türkiye'deki ve dünyadaki tüm gıda tüzüklerine uygun olarak üretilmiştir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

STOK KODU  KBN70
RENK  BAKIR
YÜKSEKLİK  55 CM
GENİŞLİK  19 CM
DERİNLİK  27,5 CM
KAPASİTE  8 KG

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Kürekli Kahve Silosu

Kürekli Kahve Silosu

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün