katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Silindirik Kahve Silosu

Kuban Makina Tarafından üretilen Silindirik siloların kapak ve musluk kısımları paslanmaz kromdan üretilmiştir.Duvara özel montaj seti ile Yerden tasarruf sağlar, ısı ve nemden korur, Teşhir ve stoklama için büyük kolaylık sağlar. Kahve Dükkanları, Cafeler, Süpermarketler, Restoranlar ve Alışveriş Merkezlerinin vazgeçilmez ürünlerindendir.
Ürün Kodu: PSS70
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Silolarımız Kafelerde, Süpermarketlerde, Kahve Dükkanlarında vb.satış noktalarında kahve ve tüm taneli ürünleri sergilemek amacı ile üretilmiştir. Haznesi Pleksiglas malzemeden imal edilmiştir. Nem,hava,sıcaklık geçirmeden içerisindeki tüm ürünlerin tazeliğini kaybetmeden korur. Krom, pirinç ve Bakır olarakta üretim yapılmaktadır.Kullanımı ve kurulumu kolaydır.

Mekanlarda yerden tasarruf etmek ve mekanlarını güzelleştirmek isteyen müşterilerimizin tercih edebileceği bir üründür.

TEKNİK ÖZELLİKLER

MODEL  PSS70
RENK  PİRİNÇ
ÇAP  15CM
YÜKSEKLİK  70CM
KAPASİTE    4 KG

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Silindirik Kahve Silosu

Silindirik Kahve Silosu

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün