katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Yeni Model Kahve Değirmeni

Makinanın özellliği farklı kahvelerin aynı makinada öğütülmesidir. Makinanın içerisinde öğütülen üründen hiç kalmadığı için farklı aromalardaki veya kalınlıktaki ürünleri ardarda öğütebilirsiniz
Ürün Kodu: KM01-KRMZ
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

 Makinamız önce tart ,hazneye dök,öğüt prensibiyle çalışır. Öğüteceğiniz ürünü makina  çalıştıktan sonra atınız. Makinanın üzerinde bulunan numaralar küçükten büyüğe doğru  öğüteceğiniz ürünü kalınlaştırır.Türk kahvesi ile birlikte espresso ve filtre kahve öğütmede     tercih edilen bir üründür.
 Makinamızda kahve , karabiber,susam,fıstık,haşhaş,pirinç ve çeşitli mineraller öğütebilirsiniz.
TEKNİK ÖZELLİKLER
MODEL  KM01- KRMZ
TÜRÜ  DÜKKAN TİPİ -  PROFESYONEL
GÖVDE  ALÜMİNYUM
MOTOR GÜCÜ  1100W
VOLTAJ  220V (TÜM VOLTAJ  SEVİYELERİ İÇİN  ÖZEL ÜRETİM)
BIÇAK  100 MM ÇELİK  BIÇAK
BOYUTLARI  30 X 40 X 80 CM
AĞIRLIK   45 KG
TÜRK KAHVESİ   30 KG
ESPRESSO  50 KG
FİLTRE    70 KG

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Yeni Model Kahve Değirmeni

Yeni Model Kahve Değirmeni

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün