Bize Ulaşın +90 232 449 20 20

6'LI DÖNER SİSTEM SİLO | PSS600

Altılı döner sistemden oluşan kahve silosudur. KUBAN tarafından tasarlanıp üretilmiştir. Silindirik döner siloların kapak ve musluk kısımları paslanmaz kromdur. İsteğe göre bakır ve pirinç kaplanabilir. 6 farklı kahve türünü, tek bir siloda toplamanıza yardımcı olurken işletmenizi estetik katar. Ayrıca kompakt tasarımı ile yer tasarrufu sağlarsınız. KUBAN ROLLER SIX’in montajı kolaydır. Ürün; taşıyıcı ayak ve 6 bağımsız silodan oluşur. Kahve çekirdekleri, silonun üst kısmındaki kapak kaldırılarak doldurulur. Kahve çekirdeklerini almak için, silonun alt kısmındaki musluğu çevirmeniz yeterlidir.

Stok Kodu PSS600
Marka Kuban
Ürün Açıklaması

Altılı döner sistemden oluşan kahve silosudur. KUBAN tarafından tasarlanıp üretilmiştir. Silindirik döner siloların kapak ve musluk kısımları paslanmaz kromdur. İsteğe göre bakır ve pirinç kaplanabilir. 6 farklı kahve türünü, tek bir siloda toplamanıza yardımcı olurken işletmenizi estetik katar. Ayrıca kompakt tasarımı ile yer tasarrufu sağlarsınız.

Silonun montajı kolaydır. Ürün; taşıyıcı ayak ve 6 bağımsız silodan oluşur. Kahve çekirdekleri, silonun üst kısmındaki kapak kaldırılarak doldurulur. Kahve çekirdeklerini almak için, silonun alt kısmındaki musluğu çevirmeniz yeterlidir.

 

MODEL         
PSS600
RENK  
PİRİNÇ
SİLO ÇAPI
15 Cm
YÜKSEKLİK
125 Cm
ÇAP
60 Cm
KAPASİTE
4 Kg
TOPLAM KAPASİTE 
24 Kg
MEKANİZMA ÇAPI
3 Cm

BİZE ULAŞIN

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz.

 

MUHASEBE: 0549 503 72 75