katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Dökme Ürün Orta Stant

Dökme Ürün Teşhir Stantı Çok Çeşitli Gıda Sektörlerinde Kullanılmak Üzere Kuban Makina Tarafından Tasarlanmıştır. Farklı Olmak İsteyenlerin Tercihi.
Ürün Kodu: KBN-15
Marka: Kuban
600,00 TL 708,00 TL / Kdv Dahil
incelenen ürünler

Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Ürün 1,5mm Saç malzemeden imal edilmiştir ve fırın boya kullanılmıştır. Şeffaf kısımlar 4 mm Pleksiglass malzemeden yapılmaktadır. Kullanımı ve kurulumu kolay Demonte üründür. Müşteri isteğine göre aradaki fark ile tekerlekte takılabilmektedir.

Adetli siparişlerinizde farklı Renk ve Ölçülerde imalatımız bulunmaktadır.

Ürün Detayları

Üst Tabla Ebatları  55 x 55 x h:15 cm
Stant Yerden Yükseklik  85 cm
Kapasite  70 Kg

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim  Dökme Ürün Orta Stant

Dökme Ürün Orta Stant

600,00 TL
Son 1 Ürün