katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Döner Sistem Kahve Silosu

KUBAN 1001, 8’li döner sistem kahve silosudur. KUBAN tarafından tasarlanıp üretilmiştir. Mekânı güzelleştirmek ve müşterileri için fark yaratmak isteyen işletmelerin ilk tercihidir. Üst haznesi pleksiglastan oluşur. Gövde malzemesi paslanmaz krom saçtan imal edilmiştir. Hacim olarak kompakt bir tasarıma sahiptir, yer tasarrufu sağlar. Kahve çekirdeklerini nem ve hava gibi her türlü dış etkenden koruyarak ürünlerin taze kalmalarını sağlar. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Siloların üzerindeki döner kolu çevirerek kahve çekirdeklerini veya ürünleri alabilirsiniz. Her silo üzerinde kürekler bulunmaktadır. Kürekler sayesinde, fazla kahve çekirdeklerini veya ürünleri silonun üzerindeki kürek boşluğundan geri dökerek tasarruf sağlayabilirsiniz.
Ürün Kodu: KBN1001
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

KUBAN tarafından tasarlanıp üretilmiştir. Mekânı güzelleştirmek ve müşterileri için fark yaratmak isteyen işletmelerin ilk tercihidir. Üst haznesi pleksiglastan oluşur. Gövde malzemesi paslanmaz krom saçtan imal edilmiştir.

Hacim olarak kompakt bir tasarıma sahiptir, yer tasarrufu sağlar. Kahve çekirdeklerini nem ve hava gibi her türlü dış etkenden koruyarak ürünlerin taze kalmalarını sağlar. 

Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Siloların üzerindeki döner kolu çevirerek kahve çekirdeklerini veya ürünleri alabilirsiniz. Her silo üzerinde kürekler bulunmaktadır. Kürekler sayesinde, fazla kahve çekirdeklerini veya ürünleri silonun üzerindeki kürek boşluğundan geri dökerek tasarruf sağlayabilirsiniz. 

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM       SEKİZGEN
YÜKSEKLİK 2 m
GENİŞLİK      0,65 m

PLEKSİ HAZNE ÖZELLİKLER

YÜKSEKLİK 40 cm
ÇAP 15 cm
SAC HAZNE 50 cm
KAPASİTE 60 kg

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Döner Sistem Kahve Silosu

Döner Sistem Kahve Silosu

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün