katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Espresso Çekirdek Kahve

Kavrum Kalitesi ve Aroması ile Vazgeçemiyeceğiniz Kahve Çekirdeklerinin Karışımı...
Ürün Kodu: EK1000
Marka: Kuban
72,00 TL 77,76 TL / Kdv Dahil
incelenen ürünler

Özel kavurma işlemiyle mükemmelleştirilmiş  en iyi Arabıca ve Robusto  çekirdeklerinin Güney İtalya 'ya özgü karışımıdır.Bu işlem Espressoya sertlik, koyuluk ve kadifemsi kremasıyla birlikte lezzetli ,güçlü bir aroma verir.

Son Teknolojiyle paketlenen taze çekirdek kahveler aroma ve tazeliğini en az iki yıl korur.Ve özel VALFLİ  ambalajlar kullanılarak paketlenir.

NET WT 1000g

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Espresso Çekirdek Kahve

Espresso Çekirdek Kahve

72,00 TL
Son 1 Ürün