katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

İki Katlı Ürün Teşhir Stantı

Aktarların Tercihi, Yerden Tasarruf Sağlar, Gıdaya Uygun Malzemeden İmal Edilmiştir. Isı ve Nemden Ürünlerinizi Korur ve Hijyeniktir.
Ürün Kodu: AS-003
Marka: Kuban
770,00 TL 908,60 TL / Kdv Dahil

Ürün Teşhir Ekipmanı, İki katlı ve her katta dört adet Ahşap Kova bulunmaktadır. Kovaların içerisine ürün tam doldurulacağı gibi yarım olarakta doldurulabilmektedir.

Stantlarımız set halinde satışa sunulmaktadır.

Stant Ölçüleri

Yükseklik  90 cm (Tekerlek  Dahil)
Genişlik  125 cm
En   30 cm

Kova Ebatları

Yükseklik  25 cm
Çap  30 cm
Ürün Özellik  Duralit Üzerine    Ağaç  Kaplama

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler