katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Ürün Teşhir Kutusu

Gıda sektöründe kullanılmak üzere Kuban Makina tarafından tasarlanmıştır. Hava ve Nem almadığı için içerisindeki ürünler her zaman tazeliğini korur. Kullanımı ve temizliği pratiktir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Ürün Kodu: KBN54
Marka: Kuban
180,00 TL 212,40 TL / Kdv Dahil
incelenen ürünler

Kapak ve yanlar Pleksiglass malzemedendir. Köşeleri 1,5 mm saçtır. Yapıştırma olmadığı için ürünün kırılma olasılığı minumuma indirilmiştir. Ürün Demontedir, kurulumu ve kullanımı pratiktir.

Adetli siparişlerinizde müşteri isteğine göre Renk değişimi yapılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

Üst Pleksi Ölçüsü

Derinlik

 31 cm

 36 cm

Ön Pleksi Ölçüsü  10 cm
Arka Pleksi Ölçüsü  18 cm

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Ürün  Teşhir Kutusu

Ürün Teşhir Kutusu

180,00 TL
Son 1 Ürün