katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Lokum Teşhir Kutusu

Kuban Makina tarafından dizayn edilen kutularda, Lokum, Cezerye, Kru Meyva, Kayısı, Üzüm, İncir, gibi ürünlerinizi tezgah üstelerinde sergileyebilirsiniz. Ürünlerimiz tüm Gıda Tüzüklerine uygundur.
Ürün Kodu: K-0035KB
Marka: Kuban
55,00 TL 64,90 TL / Kdv Dahil
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı
Resim Draje Kavanozu

Draje Kavanozu

72,03 TL 59,92 TL
Resim Draje Kavanozu

Draje Kavanozu

56,77 TL 50,00 TL
incelenen ürünler

Teknik Özellikler

Alt Hazne Ölçü  32,5 x 21,5 x 16 CM  (Kapak Dahil)
Üst Hazne Kapak  32,5 x 21,5 x 9,5 CM
Ürün Özellik  Alt Mekanizma Akrilik  malzemeden üretilmiştir.
Ürün Özellik Üst Kapak Pleksiglass Malzemeden üretilmiştir.

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler