katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Lokum Teşhir Makinası

Şık Ve Gösterişli... Bombeli camlı, üç katlı ve her katı Led aydınlatmalıdır.
Ürün Kodu: KBN010
Marka: Kuban
0,00 TL 0,00 TL / Kdv Dahil
incelenen ürünler

Kuban Makina tarafından imal edilen, Bombeli camlı, üç katlı ve her katı Led aydınlatmalıdır.Raf katları 430 kalite parlak kromdur.Ön kısmı müşteri isteğine göre ahşap ile kaplanabilir.Tekerlekli olup istenilen yere taşınabilir.

Verilen fiyat uzunluk mt fiyatıdır....

Ebatlar

Yükseklik 120 CM
Derinlik   75 CM
Uzunluk  İstenilen uzunluğa  göre  yapılmaktadır..

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Lokum Teşhir Makinası

Lokum Teşhir Makinası

0,00 TL
Son 1 Ürün