katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Ürün Teşhir Stant

Demonte ve Şık ... Dökme ürün Teşhir standımızda farklı gıda sektörlerinde kullanılmak üzere Kuban Makine tarafından tasarlanmıştır. Tezgah önünde, kapı önünde ürünlerinizi, hijyenik bir şekilde sergileme imkanı sunmaktadır. İçerisinde Lokum, Cezerye, Sucuk, Kuru Meyve, İncir, Kayısı gibi çok çeşitli ürünleri sergileyebilirsiniz.
Ürün Kodu: ORTA-056
Marka: Kuban
500,00 TL 590,00 TL / Kdv Dahil
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı
incelenen ürünler

Kapak ve yan kısımları Pleksiglass malzemeden imal edilmektedir. Alt kısım 1,5 mm saçtır ve dış gövdesi fırın boyadır. Alt ve köşe kısımları saç olduğu için kırılma ve deforme olmaz.Tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Tüm Gıda Tüzüklerine uygundur.

Farklı Ölçülerde alınarak Basamak Oluşturulabilir.

Adetli siparişlerinizde Renk ve Ölçü değişikliği yapılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Üst Pleksi Ölçüsü Önden  41 CM
Derinlik   41 CM
Ön Pleksi  10 CM
Arka Pleksi  18 CM
Yerden Yükseklik  97 CM (Kapak  dahil)

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler