katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Öğütücü Mixer

Yüksek Dönüş Hızı İle İstenilen İncelikte Yağ Ve Özsularını Çıkarmadan Öğütme İşlemi Yapar. Zamandan Tasarruf Etmek İsteyenlerin Tercihi...
Ürün Kodu: MİX-017
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Kazan ve kazan bıçağı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Motor ısıya duyarlı termik koruması vardır. Üst kapak emniyet switchi kapak açıldığında motoru otomatik olarak durdurur. Yüksek dönüş hızı ile istenilen incelikte öğütme işlemi yapar. Her iki yöne devirmeli boşaltma işlemi yapılır. Malzeme özelliklerini bozmadan öğütür.( yağ ve özsularını çıkarmadan.) Kuru ve katı ürünleri  işlemede Bakliyat,şeker,baharat,mineraller gibi çok çeşitli ürünlerde idealdir.
Teknik Özellikleri
Motor Gücü  075 KW / 220 V- 12000    14000 d/d
Ağırlık  15 Kg
Kasa Boyutu  45 x 45 x 30 cm
Gövde

 Paslanmaz Çelik  Bıçaklar

 Paslanmaz Çelik Hazne

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Öğütücü Mixer

Öğütücü Mixer

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün