katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Taşlı Dibek Kahve Makinası

Kuban Dibek Makinası, özel dibek taşı kullanılarak üretilmektedir. Makinamız, Yüksek dövme kapasitesi, Dayanıklı ekipman, Minimum bakım gerektiren mekanizma, Minimum ses düzeyi ve kullanım kolaylığı sağlayan ön panelden oluşmaktadır. Firmalar için özel üretim yapılmaktadır. Siz Hayal Edin Biz Tasarlıyalım.
Ürün Kodu: DBKXL02
Marka: Kuban
Bu Ürün Fiyatı için Arayın
incelenen ürünler

Kuban Dibek Makinası, özel dibek taşı kullanılarak üretilmektedir. Makinamız, Yüksek dövme kapasitesi, Dayanıklı ekipman, Minimum bakım gerektiren mekanizma, Minimum ses düzeyi ve kullanım kolaylığı sağlayan ön panelden oluşmaktadır.

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler

Resim Taşlı Dibek Kahve  Makinası

Taşlı Dibek Kahve Makinası

Bu Ürün Fiyatı için Arayın
Son 1 Ürün