katalog
SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Basamaklı Stant

Basamaklı stantımız farklı gıda sektörlerinde kullanılmak üzere Kuban Makina tarafından tasarlanmıştır. İçerisine Turşu, Baharat, Zeytin, Kuruyemiş gibi katı ve sıvı olmak üzere farklı gıda ürünlerini sergileyebilirsiniz.
Ürün Kodu: KBN-20
Marka: Kuban
950,00 TL 1121,00 TL / Kdv Dahil
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı
incelenen ürünler

 Kuban Makina'nın tasarlamış olduğu Zeytin ve Turşu stantında, her basamakta 4 adet 36 cm çapında toplam 8 adet ürün teşhir kovası bulunmaktadır. Ağaç malzemeden imal edilmektedir. Kapaklar Pleksiglass malzedir. İç hazneleri Gıdaya uygun Plastiktir.

EBATLAR

Arka Stant 142 cm (Genişlik)
Arka Stant  52 cm(Yükseklik)    34 cm ( En) 
Ön Stant 142 cm (Genişlik)
Ön Stant

42 cm( yükseklik) 

34 cm(En)

Yurtdışı Gönderim

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et eros. Pellentesque imperdiet convallis ante non placerat. Ut maximus maximu

ed varius, felis luctus semper auctor, turpis augue imperdiet diam, auctor semper justo felis et

Ödeme onayı ve Siparişin hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.
 

Siparişin hazırlanma süreci;

- Havale / Eft siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

- Kredi kartıyla verilen siparişlerde KUBAN makina san.tic.ltd.şti. güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla

- Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.  
 

Teslimat Süresi

- Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

- Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

- Siparişinizdeki eser/eserlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir.

- Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da eserin tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

- Cuma günleri saat 15:00 'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

- Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

incelenen ürünler